O FIRMIE

KIM JESTEŚMY?

Firma SOLPART to nowocześnie zorganizowane przedsiębiorstwo handlowo-usługowo-produkcyjne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze wiodących oraz najbardziej wymagających klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Jesteśmy elastycznym, niezawodnym, rzetelnym, godnym zaufania i otwartym na nowe wyzwania partnerem biznesowym. Mocną pozycję na rynku zawdzięczamy naszej dewizie, zgodnie z którą każdy problem traktujemy jak wyzwanie. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo stawiamy na innowacyjność i z sukcesem stale wdrażamy najnowsze technologie, podnoszące efektywność i jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Poruszamy się szybko. Doskonalimy się. Jesteśmy innowacyjni. Wygrywamy.

parallax background

CO JEST NASZĄ MISJĄ?

W dzisiejszych czasach, gwarancją sukcesu w warunkach konkurencyjnego i zmiennego rynku jest przede wszystkim terminowa i elastyczna realizacja procesów produkcyjnych, dlatego naszą misją jest zapewnienie klientowi usług najwyższej jakości, w tym: szybkiej finalizacji zamówień, szerokiego wyboru produktów standardowych i niestandardowych oraz profesjonalnej opieki technologicznej w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, w obrębie stale rozwijającego się działu technicznego.

Nasza firma może poszczycić się także sprawnie funkcjonującym i dobrze zorganizowanym działem logistycznym. Terminowość i szybkość dostaw jest jednym z priorytetowych wymogów stawianych przez naszych klientów, dlatego szczególną uwagę zwracamy na stały rozwój zaplecza transportowego i powierzchni magazynowej, a także wykorzystujemy najnowsze rozwiązania IT dostępne na rynku. Ponadto, stały podgląd stanów magazynowych oraz rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników, umożliwia nam sprawne i szybkie dostarczanie zamówień do klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Od momentu powstania firmy, jej rozwój jest bardzo dynamiczny. Dzięki stałemu poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych, a także dzięki stosowaniu innowacyjnych metod pracy, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów dedykowanych dla różnorodnych sektorów przemysłu, w tym: energetycznego, chemicznego, petrochemicznego, mleczarskiego, rybnego, mięsnego, drobiarskiego, cukierniczego, piekarniczego, przetwórstwa owoców i warzyw, drzewnego, budowy maszyn i wielu innych. Nasza oferta asortymentowa jest bardzo bogata – obejmuje zarówno produkty standardowe, jak i nietypowe.

Mnogość oferowanych towarów i usług oraz ekspresowa realizacja zamówień umożliwia naszym klientom utrzymanie ruchu i zachowanie ciągłości produkcji. Ponadto, wieloletnia współpraca ze znanymi i cenionymi markami, które doceniają naszą uczciwość w kontaktach handlowych oraz profesjonalizm, pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem technicznym. Wysoka jakość produktu finalnego oraz świadczonych usług, poparte zastosowaniem najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań, zaowocowały zdobyciem zaufania wiodących klientów w kraju i zagranicą.

JAKIE SĄ NASZE CELE?

Głównymi celami firmy jest nieustanne umacnianie jej pozycji na rynku, poszerzanie zasięgu działalności, pozyskiwanie nowych odbiorców, podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług oraz zapewnienie wzrostu wydajności procesów produkcyjnych. Jednak najważniejszym celem, do którego nieustannie dążymy, jest zadowolenie klienta poprzez zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro naszych odbiorców – to dla nich istniejemy i to ich satysfakcja jest gwarancją naszego sukcesu. To właśnie dlatego tak ważny jest dla nas rozwój, innowacyjność i ciągłe doskonalenie się – w ten sposób jesteśmy bowiem w stanie osiągnąć nasz główny cel, jakim jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta i osiągnięcie wspólnej satysfakcji.